zspporajow@gmail.com (75) 77-38-223 | (75) 77-38-227
Złaz czwartoklasistów
27 października 2016
0

Złaz  Czwartoklasistów


18 października 2016 roku uczniowie z czwartej klasy wzięli udział w XIX Złazie Czwartoklasistów. Podczas wyprawy towarzyszyli im nauczyciele: p. M Liszkowska – Król oraz p. J. Kacperski. Podczas złazu uczniowie brali udział w wielu konkurencjach. Był marsz na orientację oraz różne konkursy. Nasi uczniowie zajęli VI miejsce w gminie. Natomiast tak wyglądały osiągnięcia w pozostałych konkursach:

  1. W konkursie historycznym ,,Nasza Ziemia” drużyna w składzie: Wojciech Kurantowicz, Jakub Urbaniak i Karol Król zajęła III miejsce.
  2. W konkursie krajoznawczym ,,Bogatynia i okolice” drużyna w składzie: Martyna Daniluk, Wiktoria Pietruszka i Eliza Samborska zajęła VII miejsce.
  3. W konkursie przyrodniczym drużyna w składzie: Hanna Oparka, Kinga Bancerz i Jakub Kurantowicz zajęła VII miejsce.

Impreza zakończyła się w szkole w Opolnie, gdzie na każdego uczestnika złazu czekał poczęstunek. Na zakończenie wszyscy uczestnicy otrzymali upominki, a zwycięzcy konkursów  nagrody. Wszyscy w wyśmienitych nastrojach wrócili do domów.

%d bloggers like this: