zspporajow@gmail.com (75) 77-38-223 | (75) 77-38-227
Żegnaj zimo-witaj wiosno!!!
24 marca 2019
0

Cała nasza społeczność uczniowska razem z dyrekcją, nauczycielami, rodzicami przy wsparciu OSP Porajów i sołtysów- postanowiła „rozstać się” z zimą. Przemaszerowaliśmy z naszą CyberMarzanną przez Porajów- żegnając się z zimą i z nadmiernym czasem spędzanym przy różnych mediach społecznościowych. SPALIĆ JĄ!!-tymi słowami pożegnaliśmy się z nią. Na zakończenie zjedliśmy smaczną kiełbasę z ogniska oraz wspólnie pobawiliśmy się na świeżym powietrzu. Pogoda nam dopisała. Umorusani i uśmiechnięci wróciliśmy do swoich domów.

Cała nasza społeczność uczniowska razem z dyrekcją, nauczycielami, rodzicami przy wsparciu OSP Porajów i sołtysów-…

Gepostet von Szkoła Podstawowa im.Jana III Sobieskiego w Porajowie am Freitag, 22. März 2019

%d bloggers like this: