zspporajow@gmail.com (75) 77-38-223 | (75) 77-38-227
OAuthException: (#200) Missing Permissions
Zawody sportowe
Skoki wzwyż
21 marca 2016
0
OAuthException: (#200) Missing Permissions

Współpraca międzynarodowa z Základní škola Aloisina výšina w Libercu odbywa się na wielu płaszczyznach. Tym razem zostały zorganizowane wspólne zawody skoku wzwyż.


21 marca nasi gimnazjaliści udali się do Liberca, aby sprawdzić się w skoku wzwyż. W wyjeździe wzięło łącznie dziewięcioro uczniów. Rywalizacja odbywała się w czterech kategoriach: dziewczęta – młodsze oraz starsze; chłopcy – młodsi oraz starsi.

Nasi uczniowie poradzili sobie wyśmienicie. Denis Wójcik zajął trzecie miejsce w kategorii chłopcy – młodsi. Zaś Oktawian Stefaniak oraz Fabian Szcześ stanęli ex æquo na drugim miejscu podium w kategorii chłopcy – starsi. Jedynie 5 cm dzieliło ich od zdobycia złotego pucharu!

Opiekunami podczas wyjazdu byli pan Tomasz Krzos oraz pan Jerzy Kacperski.

Zwycięzcą gratulujemy świetnego wyniku i życzymy dalszych sukcesów.

%d bloggers like this: