zspigp@vp.pl (75) 77-38-223 | (75) 77-38-227
OAuthException: (#10) To use 'Page Public Content Access', your use of this endpoint must be reviewed and approved by Facebook. To submit this 'Page Public Content Access' feature for review please read our documentation on reviewable features: https://developers.facebook.com/docs/apps/review.
Zawody sportowe
Skoki wzwyż
21 marca 2016
0
OAuthException: (#10) To use 'Page Public Content Access', your use of this endpoint must be reviewed and approved by Facebook. To submit this 'Page Public Content Access' feature for review please read our documentation on reviewable features: https://developers.facebook.com/docs/apps/review.

Współpraca międzynarodowa z Základní škola Aloisina výšina w Libercu odbywa się na wielu płaszczyznach. Tym razem zostały zorganizowane wspólne zawody skoku wzwyż.


21 marca nasi gimnazjaliści udali się do Liberca, aby sprawdzić się w skoku wzwyż. W wyjeździe wzięło łącznie dziewięcioro uczniów. Rywalizacja odbywała się w czterech kategoriach: dziewczęta – młodsze oraz starsze; chłopcy – młodsi oraz starsi.

Nasi uczniowie poradzili sobie wyśmienicie. Denis Wójcik zajął trzecie miejsce w kategorii chłopcy – młodsi. Zaś Oktawian Stefaniak oraz Fabian Szcześ stanęli ex æquo na drugim miejscu podium w kategorii chłopcy – starsi. Jedynie 5 cm dzieliło ich od zdobycia złotego pucharu!

Opiekunami podczas wyjazdu byli pan Tomasz Krzos oraz pan Jerzy Kacperski.

Zwycięzcą gratulujemy świetnego wyniku i życzymy dalszych sukcesów.

%d bloggers like this: