zspporajow@gmail.com (75) 77-38-223 | (75) 77-38-227
XX Złaz Czwartoklasistów
18 października 2017
0
OAuthException: (#200) Missing Permissions

18 października 2017r., odbył się kolejny, organizowany przez MKKT „Tramp”, Złaz Czwartoklasistów – impreza turystyki kwalifikowanej dla uczniów szkół podstawowych naszej gminy. W tym roku był to jubileuszowy złaz, ponieważ już XX. W tym roku uczestniczyła w nim rekordowa liczba uczniów – wszystkie klasy czwarte ze szkół w Bogatyni, Opolnie, Działoszynie i Porajowie (14 drużyn, ponad 200 osób). Zadaniem drużyn: – pokonanie trasy przez daną drużynę ( od SP3 w Bogatyni, przez Graniczny Wierch, Jasną Górę do Opolna); -Udział w konkursach: krajoznawczym, przyrodniczym i historycznym. – marsz na orientację. Nasi uczniowie spisali się bardzo dobrze: drużyna przyrodników: Nikola, Julia i Wiktoria zajęły 3 miejsce na 14, drużyna historyków Tomasz, Filip, Sebastian: 4 miejsce, natomiast krajoznawcy: Iga i Filip: 6 miejsce. Jeżeli chodzi o marsz na orientację zajęliśmy 8 miejsce, a jako całość miejsce 6. Serdecznie gratulujemy!!!!!

%d bloggers like this: