zspigp@vp.pl (75) 77-38-223 | (75) 77-38-227
XX Złaz Czwartoklasistów
18 października 2017
0
OAuthException: (#10) To use 'Page Public Content Access', your use of this endpoint must be reviewed and approved by Facebook. To submit this 'Page Public Content Access' feature for review please read our documentation on reviewable features: https://developers.facebook.com/docs/apps/review.

18 października 2017r., odbył się kolejny, organizowany przez MKKT „Tramp”, Złaz Czwartoklasistów – impreza turystyki kwalifikowanej dla uczniów szkół podstawowych naszej gminy. W tym roku był to jubileuszowy złaz, ponieważ już XX. W tym roku uczestniczyła w nim rekordowa liczba uczniów – wszystkie klasy czwarte ze szkół w Bogatyni, Opolnie, Działoszynie i Porajowie (14 drużyn, ponad 200 osób). Zadaniem drużyn: – pokonanie trasy przez daną drużynę ( od SP3 w Bogatyni, przez Graniczny Wierch, Jasną Górę do Opolna); -Udział w konkursach: krajoznawczym, przyrodniczym i historycznym. – marsz na orientację. Nasi uczniowie spisali się bardzo dobrze: drużyna przyrodników: Nikola, Julia i Wiktoria zajęły 3 miejsce na 14, drużyna historyków Tomasz, Filip, Sebastian: 4 miejsce, natomiast krajoznawcy: Iga i Filip: 6 miejsce. Jeżeli chodzi o marsz na orientację zajęliśmy 8 miejsce, a jako całość miejsce 6. Serdecznie gratulujemy!!!!!

%d bloggers like this: