zspigp@vp.pl (75) 77-38-223 | (75) 77-38-227
XVIII Sejmikowanie Klas Trzecich.
4 grudnia 2019
0

3 grudnia w Szkole Podstawowej Nr 3 w Bogatyni odbyło się XVIII Krajoznawcze Sejmikowanie Trzecioklasistów „Bogatynia 2019”. Udział wzięli uczniowie z szkół podstawowych. Organizatorami konkursu są : – Międzyszkolne Koło Krajoznawczo – Turystyczne „Tramp” W ramach Sejmikowania odbywają się takie konkursy jak : Konkurs wiedzy krajoznawczej „Bogatynia i okolice” Konkurs przyrodniczy ( konkurs składa się z testu wiedzy przyrodniczej oraz z rozpoznawania roślin i zwierząt występujących w Polsce, w tym chronione) Naszą szkołę reprezentowali uczniowie z klasy III a i b W Konkursie Krajoznawczym II miejsce zajął Jakub Dąbal. W konkursie przyrodniczym dobrze poszło Natalii Skórze. Pytania były bardzo trudne, a poziom z roku na rok wyższy. Wszyscy uczestnicy otrzymali pamiątkowe dyplomy oraz nagrody rzeczowe. Reszta uczniów wykonywała prace plastyczną- folder promujący GMINĘ BOGATYNIA!! Uczniowie mieli również okazję zagrać w kręgle. Gratulacje!

%d bloggers like this: