zspigp@vp.pl (75) 77-38-223 | (75) 77-38-227
XIV Regionalny Konkurs Przyrodniczo- Krajoznawczy Klas I-III
18 marca 2018
0
OAuthException: (#10) To use 'Page Public Content Access', your use of this endpoint must be reviewed and approved by Facebook. To submit this 'Page Public Content Access' feature for review please read our documentation on reviewable features: https://developers.facebook.com/docs/apps/review.

15 marca w Szkole Podstawowej w Działoszynie odbył się XIV etap regionalny konkursu przyrodniczo-krajoznawczego. Cele konkursu: Rozwijanie zainteresowań przyrodniczych poprzez obserwacje i doświadczenia. Pogłębianie wiedzy z zakresu wpływu człowieka na faunę, florę, glebę, powietrze i wodę. Uświadomienie znaczenia szeroko rozumianej ochrony środowiska. Poziom konkursowy był bardzo wysoki, mimo, iż nasi uczniowie przekroczyli próg wymagany jeżeli chodzi o punktację, powyżej 70% poprawnych odpowiedzi, nie udało, im się dostać do kolejnego etapu. Mimo wszystko z całego serca gratulujemy im i tak wspaniałych wyników!!! I życzymy dalszych sukcesów.

%d bloggers like this: