zspigp@vp.pl (75) 77-38-223 | (75) 77-38-227
XIV Międzyszkolny Konkurs Wielkanocny
10 kwietnia 2018
0
OAuthException: (#10) To use 'Page Public Content Access', your use of this endpoint must be reviewed and approved by Facebook. To submit this 'Page Public Content Access' feature for review please read our documentation on reviewable features: https://developers.facebook.com/docs/apps/review.

W dniu dzisiejszym odbyło się wręczenie nagród za XIV Międzyszkolny Konkurs wielkanocny organizowany przez Szkołę Podstawową im. Jana III Sobieskiego oraz przez Bogatyński Ośrodek Kultury. Wszyscy laureaci spotkali się w Bogatyńskim Ośrodku Kultury, gdzie Pani dyrektor Bożena Mazowiecka wręczyła dyplomy oraz upominki w postaci książek. Lista zwycięzców: W kategorii : zwierzak wielkanocny, stroik wielkanocny: przedszkole 1. Oscar Bartosiewicz- PP nr 1 w Porajowie 2. Kornel Głogowski- PP nr 1 w Porajowie 3. Amelia Peremicka- PP nr 1 w Porajowie 4. Aleksandra Pietrucha- PP nr 1 w Porajowie 5. Anna Ogonowska- PP nr 1 w Porajowie 6. Lena Prystupa- PP nr 1 w Porajowie 7. Maja Maslanka-PP nr 1 w Porajowie 8. Nadia Tobijańska- PP nr 1 w Porajowie 9. Karol Legeżyński- PP nr 1 w Porajowie 10. Amelia Żaguń- PP nr 1 w Porajowie 11. Maja Nietrzeba-PP nr 1 w Porajowie 12. Warisela Małgorzata- PP nr 3 w Bogatyni 13. Dragan Oliwia- PP nr 4w Bogatyni 14. Tusień Patrycja- PP nr 4w Bogatyni 15. Nikola Smólkowska – PP nr 4w Bogatyni 16. Ogonowska Anna – PP nr 4w Bogatyni W KATEGORII KLAS I-III- ZA WYJĄTKOWE PRACE: 1. Aleksandra Banasiewicz ( SP nr 1 w Bogatyni), Michalina Kutz ( SP nr 1 w Bogatyni), Wiktoria Wasik ( SP nr 1 w Bogatyni), Hubert Żuchowski ( SP nr 1 w Bogatyni), Lena Zaczek ( SP nr 1 w Bogatyni), Natalia Boruta ( SP nr 1 w Bogatyni), Dagmara Boruta ( SP nr 1 w Bogatyni), Wiktoria Zacharuś ( SP nr 1 w Bogatyni), Amelia Narewska ( SP nr 1 w Bogatyni), Borys Koncewicz ( SP nr 1 w Bogatyni), Anna Darłak ( SP nr 1 w Bogatyni), Gabriela Woźniak ( SP nr 1 w Bogatyni), Oskar Rajch (SP Porajów), Natalia Skóra (SP Porajów), Damian Król ( SP Porajów). KATEGORIA IV-VI 1. m-ce Estera Strykowska ( Sp nr 1 Bogatynia) 2.m-ce Łaźniewska Agnieszka (SP Działoszyn) 3. m-ce Gabriela Olejarz (SP Działoszyn) WYRÓŻNIENIA: Karol Król (SP PORAJÓW), Martyna Janiszek (SP DZIAŁOSZYN), Julia Wysocka (SP nr 3 Bogatynia) SERDECZNIE DZIĘKUJEMY SPONSOROM ZA UFUNDOWANIE NAGRÓD!!!

%d bloggers like this: