zspigp@vp.pl (75) 77-38-223 | (75) 77-38-227
XIV Międzyszkolny Konkurs Wielkanocny
10 kwietnia 2018
0
OAuthException: (#200) Missing Permissions

W dniu dzisiejszym odbyło się wręczenie nagród za XIV Międzyszkolny Konkurs wielkanocny organizowany przez Szkołę Podstawową im. Jana III Sobieskiego oraz przez Bogatyński Ośrodek Kultury. Wszyscy laureaci spotkali się w Bogatyńskim Ośrodku Kultury, gdzie Pani dyrektor Bożena Mazowiecka wręczyła dyplomy oraz upominki w postaci książek. Lista zwycięzców: W kategorii : zwierzak wielkanocny, stroik wielkanocny: przedszkole 1. Oscar Bartosiewicz- PP nr 1 w Porajowie 2. Kornel Głogowski- PP nr 1 w Porajowie 3. Amelia Peremicka- PP nr 1 w Porajowie 4. Aleksandra Pietrucha- PP nr 1 w Porajowie 5. Anna Ogonowska- PP nr 1 w Porajowie 6. Lena Prystupa- PP nr 1 w Porajowie 7. Maja Maslanka-PP nr 1 w Porajowie 8. Nadia Tobijańska- PP nr 1 w Porajowie 9. Karol Legeżyński- PP nr 1 w Porajowie 10. Amelia Żaguń- PP nr 1 w Porajowie 11. Maja Nietrzeba-PP nr 1 w Porajowie 12. Warisela Małgorzata- PP nr 3 w Bogatyni 13. Dragan Oliwia- PP nr 4w Bogatyni 14. Tusień Patrycja- PP nr 4w Bogatyni 15. Nikola Smólkowska – PP nr 4w Bogatyni 16. Ogonowska Anna – PP nr 4w Bogatyni W KATEGORII KLAS I-III- ZA WYJĄTKOWE PRACE: 1. Aleksandra Banasiewicz ( SP nr 1 w Bogatyni), Michalina Kutz ( SP nr 1 w Bogatyni), Wiktoria Wasik ( SP nr 1 w Bogatyni), Hubert Żuchowski ( SP nr 1 w Bogatyni), Lena Zaczek ( SP nr 1 w Bogatyni), Natalia Boruta ( SP nr 1 w Bogatyni), Dagmara Boruta ( SP nr 1 w Bogatyni), Wiktoria Zacharuś ( SP nr 1 w Bogatyni), Amelia Narewska ( SP nr 1 w Bogatyni), Borys Koncewicz ( SP nr 1 w Bogatyni), Anna Darłak ( SP nr 1 w Bogatyni), Gabriela Woźniak ( SP nr 1 w Bogatyni), Oskar Rajch (SP Porajów), Natalia Skóra (SP Porajów), Damian Król ( SP Porajów). KATEGORIA IV-VI 1. m-ce Estera Strykowska ( Sp nr 1 Bogatynia) 2.m-ce Łaźniewska Agnieszka (SP Działoszyn) 3. m-ce Gabriela Olejarz (SP Działoszyn) WYRÓŻNIENIA: Karol Król (SP PORAJÓW), Martyna Janiszek (SP DZIAŁOSZYN), Julia Wysocka (SP nr 3 Bogatynia) SERDECZNIE DZIĘKUJEMY SPONSOROM ZA UFUNDOWANIE NAGRÓD!!!

%d bloggers like this: