zspporajow@gmail.com (75) 77-38-223 | (75) 77-38-227
XIII Międzyszkolny Konkurs Wielkanocny
5 maja 2017
0

XIII Międzyszkolny Konkurs Wielkanocny


27.04 odbyło się wręczenie nagród w ramach XIII Międzyszkolnego Konkursu Wielkanocnego zorganizowanego przez Zespół Szkoły Podstawowej i Gimnazjum w Porajowie przy współpracy z Bogatyńskim Ośrodkiem Kultury, jury w składzie Beata Oszust, Magdalena Nietrzeba, Mirosława Liszkowska- Król oraz Anna Szumiło w tym roku postanowiło wyróżnić najciekawsze prace, zgodne z regulaminem, pomijając miejsca od I do III w poszczególnych kategoriach. SERDECZNIE WSZYSTKIM GRATULUJEMY I JUŻ ZAPRASZAMY DO KOLEJNEJ EDYCJI. Serdecznie dziękujemy wszystkim sponsorom za ufundowanie nagród. Wszystkie prace wykonane na ten konkurs można jeszcze przez ponad tydzień oglądać w Bogatyńskim Ośrodku Kultury.

Uczniowie wyróżnieni za najciekawsze prace z klas I-III i IV-VI

KATEGORIA: KLASY I-III

 1. Arkadiusz Zychowicz- SP Porajów,
 2. Majka Kalinowska- SP Opolno,
 3. Wiktoria Sinica- SP nr 3 Bogatynia,
 4. Filip Majewski- SP Porajów,
 5. Damian Król- SP Porajów,
 6. Gabriel Suseł- SP Trzciniec
 7. Marika Turlej- SP Opolno
 8. Weronka Filochowska- SP Porajów,
 9. Lena Morawska,- SP Opolno
 10. Dominika Misiewcz- SP Porajów

KATEGORIA: KLASY V-VI

 1. Karolina Włosek, SP Działoszyn
 2. Daria Szczepańska- SP Porajów
 3. Oliwia Duda,- SP Porajów
 4. Amelia Palacz,- SP Trzciniec
 5. Emilia Pujszo,- SP Trzciniec
 6. Daniel Gołąb, SP Opolno
 7. Gabriela Olejarz, SP Działoszyn
 8. Karol Król- SP Porajów

Międzynarodowy turniej szachowy

%d bloggers like this: