zspporajow@gmail.com (75) 77-38-223 | (75) 77-38-227
XII Międzynarodowy Przegląd Twórczości Osób Niepełnosprawnych
16 listopada 2018
0

We wtorek 13 listopada w Bogatyńskim Ośrodku Kultury odbył się „XII Międzynarodowy Przegląd Twórczości Osób Niepełnosprawnych”. Wśród licznych prezentacji scenicznych uczniowie naszej szkoły fantastycznie wykonali utwór pt.: „W przyjaźni tkwi siła”. Wykonawcami utworu byli:  Weronika Dębek, Nikola Dębek, Wiktoria Pietruszka, Hania Oparka, Kuba Kurantowicz, Ignacy Żołędziejewski, Maksiu Michalczewski, Darek Paździor, Grześ Paździor, Szymon Głuc, Kamil Duda, Marcel Zdyb, Kacper Jurczyński, Miłosz Jurczyński, Martyna Pietrakowska, Oliwia Kiełbowicz, Kinga Bancerz.

Oprócz wspólnego śpiewu, Kinga Bancerz zachwycająco wygłosiła przesłanie na temat tolerancji.

Nasze niebywałe prace plastyczne można zobaczyć na wystawie w galerii Bogatyńskiego Ośrodka Kultury w Bogatyni. Prace plastyczne wykonali: Ignacy Żołędziejewski, Maksiu Michalczewski, Darek Paździor, Szymon Głuc, Kamil Duda, Marcel Zdyb, Kacper Ziemiański, Kuba Dobrowolski, Ksawery Cieśliński, Arek Zychowicz.

Do tego sukcesu nie doszłoby, gdyby nie opiekunki, które dyskretnie pomagały naszym zdolnym artystom: Agnieszka Legeżyńska-Piątek, Edyta Gałuszka, Renata Żylewicz-Jóźków, Katarzyna Paździor, Małgorzata Senetra, Klaudia Skonka.

Gratulujemy Naszym Szkolnym Artystom i dziękujemy za zaangażowanie, wytrwałość i odwagę. Zachęcamy do dalszego udziału w podobnych inicjatywach.

BYLIŚCIE SUPER !!!

%d bloggers like this: