zspporajow@gmail.com (75) 77-38-223 | (75) 77-38-227
Wyjazd na lodowisko i do motylarni w Jonsdorf
20 marca 2017
0

Wyjazd na lodowisko i do motylarni w Jonsdorf


W dniu 3 marca klasy I, II a i II b razem  z opiekunami uczestniczyły w wyjeździe do Jonsdorf na lodowisko oraz do Domu Motyli. Uczniowie nasi przekonali się, że nauka jazdy na łyżwach jest bardzo trudna i wymaga od nas wiele cierpliwości. Całe szczęście, że była z nami doskonała instruktorka jazdy na łyżwach pani Ewa Iżykowska, która z ogromnym uśmiechem na twarzy i ze swoją cierpliwością pokazała nam jak należy podejść do tej trudnej dyscypliny sportowej. Po wspaniałej zabawie na lodowisku, udaliśmy się do Domu Motyli, gdzie zgodnie z ich z mottem „Przybyć, przeżyć i nauczyć się” powstała w Jonsdorf szczególna osobliwość zoologiczna- ponad 200 rodzajów motyli w naszym Domu Tropikalnym. Można tu również znaleźć wiele innych tropikalnych żyjątek, jak na przykład gady, węże, pająki i owady. Uczniowie bardzo dobrze się bawili i wszystkim dopisywał dobry humor.

Wyjazd na lodowisko i do motylarni w Jonsdorf

%d bloggers like this: