zspporajow@gmail.com (75) 77-38-223 | (75) 77-38-227
Wyjazd do Wrocławia
3 grudnia 2018
0

W poniedziałek, 3 grudnia, klasy II i V wybrały się na wycieczkę do Hydropolis, obecnie jednego z najpopularniejszych miejsc we Wrocławiu. Wystawa podzielona jest na osiem stref tematycznych. Każda z nich prezentuje wodę z innego, fascynującego ujęcia. Naszą przygodę z wodą rozpoczęliśmy od obejrzenia filmu, opowiadającego o powstaniu wody na naszej planecie – wyświetlony został na ekranie 360º. Następnie udaliśmy się do strefy głębin, gdzie poznaliśmy tajemnicze, zdumiewające i niebezpieczne stworzenia tam żyjące. Później naszą uwagę poświęciliśmy na strefę oceanu życia- ewolucję. Zmęczeni tą ilością wrażeń udaliśmy się do strefy relaksu w której mogliśmy się odprężyć i naładować nasze akumulatory na dalszą część zwiedzania. Następnie udaliśmy się do Parku Trampolin GoJump we Wrocławiu. Ta coraz bardziej popularna forma aktywności fizycznej dostarczyła uczestnikom wycieczki wielu niezapomnianych wrażeń. Po profesjonalnej rozgrzewce pod okiem instruktora, uczestnicy wycieczki korzystali z szeregu atrakcji, m.in. ścieżek akrobatycznych, koszów do wsadów, trampolin sportowych oraz basenów wypełnionych gąbkami. Wyjazd zakończyliśmy wizytą w McDonalds.

Gepostet von Szkoła Podstawowa im.Jana III Sobieskiego w Porajowie am Montag, 3. Dezember 2018

 

W poniedziałek, 3 grudnia, klasy II i V wybrały się na wycieczkę do Hydropolis, obecnie jednego z najpopularniejszych…

Gepostet von Szkoła Podstawowa im.Jana III Sobieskiego w Porajowie am Montag, 3. Dezember 2018

%d bloggers like this: