zspigp@vp.pl (75) 77-38-223 | (75) 77-38-227
Wyjazd do Schroniska dla zwierząt w Dłużynie Górnej
21 czerwca 2018
0
OAuthException: (#10) To use 'Page Public Content Access', your use of this endpoint must be reviewed and approved by Facebook. To submit this 'Page Public Content Access' feature for review please read our documentation on reviewable features: https://developers.facebook.com/docs/apps/review.

Każdy z nas słyszał przysłowie „Pies jest najlepszym przyjacielem człowieka” – niewątpliwie nie jest to stwierdzenie bezpodstawne. Bez względu na okoliczności psy zachowują wierność, nie pamiętają win, kochają bezwarunkowo…Jednak i bywa tak, że psy trafiają do schroniska, często z bardzo błahych powodów. Bardzo dobrze, że jest tak miejsce na świecie jak Schronisko w Dłużynie Górnej, gdzie tacy czworonożni przyjaciele trafiają. My jesteśmy pod ogromnym wrażeniem!!! Pieski zadbane a ich budy czyściutkie. Spotkaliśmy tam osoby, bardzo zaangażowane i „ciepłe” w stosunku do zwierzaków, którymi się zajmują. W oczach tych zwierząt, nie ma smutku, bo wiedzą, że są otoczone ogromną miłością, mimo, iż czekają na swoich nowych właścicieli. Dzięki zaangażowanym osobom w zbiórkę karmy, przedstawiciele z naszej szkoły w dniu dzisiejszym pojechali do schroniska. Przekazaliśmy karmę, oraz mieliśmy możliwość wyjścia na spacer z dwójką psów. Strasznie ruchliwym pieskiem i spokojną Sally. Serdecznie dziękujemy za możliwość odwiedzenia schroniska. A po spacerku udaliśmy się na małą przekąskę do McDonalds.

%d bloggers like this: