zspporajow@gmail.com (75) 77-38-223 | (75) 77-38-227
Wyjazd do Schroniska dla zwierząt w Dłużynie Górnej
21 czerwca 2018
0
OAuthException: (#200) Missing Permissions

Każdy z nas słyszał przysłowie „Pies jest najlepszym przyjacielem człowieka” – niewątpliwie nie jest to stwierdzenie bezpodstawne. Bez względu na okoliczności psy zachowują wierność, nie pamiętają win, kochają bezwarunkowo…Jednak i bywa tak, że psy trafiają do schroniska, często z bardzo błahych powodów. Bardzo dobrze, że jest tak miejsce na świecie jak Schronisko w Dłużynie Górnej, gdzie tacy czworonożni przyjaciele trafiają. My jesteśmy pod ogromnym wrażeniem!!! Pieski zadbane a ich budy czyściutkie. Spotkaliśmy tam osoby, bardzo zaangażowane i „ciepłe” w stosunku do zwierzaków, którymi się zajmują. W oczach tych zwierząt, nie ma smutku, bo wiedzą, że są otoczone ogromną miłością, mimo, iż czekają na swoich nowych właścicieli. Dzięki zaangażowanym osobom w zbiórkę karmy, przedstawiciele z naszej szkoły w dniu dzisiejszym pojechali do schroniska. Przekazaliśmy karmę, oraz mieliśmy możliwość wyjścia na spacer z dwójką psów. Strasznie ruchliwym pieskiem i spokojną Sally. Serdecznie dziękujemy za możliwość odwiedzenia schroniska. A po spacerku udaliśmy się na małą przekąskę do McDonalds.

%d bloggers like this: