zspporajow@gmail.com (75) 77-38-223 | (75) 77-38-227
Wycieczka do Wrocławia
8 grudnia 2017
0

Dnia 24 listopada 2017 roku uczniowie klas siódmej, drugiej i trzeciej gimnazjum odbyli wycieczkę do wrocławskiego Capitolu na musical „Trzej Muszkieterowie”.

Wyjechaliśmy o jedenastej rano, aby około czternastej dotrzeć na miejsce. Mieliśmy jeszcze kilka godzin do rozpoczęcia przedstawienia, więc udaliśmy się na Jarmark Bożonarodzeniowy, na którym panował istnie świąteczny klimat. Po dokonaniu drobnych zakupów poszliśmy do galerii „Arkady”, aby posilić się przed kilkugodzinnym spektaklem.

Spektakl rozpoczął się o osiemnastej trzydzieści i trwał niemal cztery godziny z krótką pauzą. Aktorzy zafundowali niezapomniane wrażenia. A wszystko – jak przystało na powieść płaszcza i szpady – z zamczyskami, z ostrymi sztyletami i rapierami, mrocznymi lochami oraz herosami, którzy wychodzą na ogół z tych zdarzeń bez szwanku. Całość przeplatana muzyką Krzesimira Dębskiego.

Kilkugodzinny spektakl nie nudził, na pewno był warty uwagi i na długo pozostanie w naszej pamięci.

Wycieczka do Wrocławia

  • fot. Łukasz Giza

  • fot. Łukasz Giza

  • fot. Łukasz Giza

  • fot. Łukasz Giza

  • fot. Łukasz Giza

  • fot. Łukasz Giza

  • fot. Łukasz Giza

  • fot. Łukasz Giza

%d bloggers like this: