zspporajow@gmail.com (75) 77-38-223 | (75) 77-38-227
Wycieczka do nadleśnictwa w Ruszowie
17 października 2016
0

Wycieczka do nadleśnictwa w Ruszowie


Dzień 03. 10.2016 upłynął klasom młodszym (od pierwszej do trzecich SP),  na zajęciach terenowych w Nadleśnictwie Ruszów. Uczniowie mieli możliwość poznania ekosystemu lasów Dolnego Śląska, zrozumieli jaka jest różnica w działaniach ekologów i leśników. Poznali gatunki zwierząt występujących w naszych lasach, oraz dowiedzieli się jak rozpoznawać zwierzęta leśne po tropach, śladach oraz dźwiękach. Zajęcia były bardzo interesujące i pozwoliły na połączenie wiedzy podręcznikowej z wiedza praktyczną. Na koniec naszego spotkania z leśniczym Panem Jackiem, każdy miał możliwość zjedzenia pysznej, upieczonej w ognisku kiełbasy. Dzień był dla wszystkich bardzo przyjemny.

Wycieczka do Ruszowa 03.10.2016

 

%d bloggers like this: