zspporajow@gmail.com (75) 77-38-223 | (75) 77-38-227
Wycieczka do Łomnicy i Jeleniej Góry
28 czerwca 2016
0

Wycieczka do Łomnicy i Jeleniej Góry


15 czerwca 2016 r. odbyła się wycieczka do Jeleniej Góry i Łomnicy. Pierwszym punktem wycieczki były warsztaty piekarnicze przeprowadzone przez kucharzy Pałacu w Łomnicy. Dzieci wyrabiały ciasto na pierniczki, wykrawały je a na koniec dekorowały gotowe ciasteczka.
Następnie zwiedzały ogrody pałacowe i folwark min. kuźni. Drugim punktem wycieczki były zajęcia na Koziej Łące pod szyldem Sery Łomnickie. Dzieci mogły degustować wyroby z koziego mleka, a nawet być przy tworzeniu takiego przysmaku. Największa frajdę miały z obcowania ze zwierzętami, karmienia ich a nawet dojenia. Niektóre dzieci wykonały prace plastyczne, które zostały nagrodzone przez właścicieli zagrody. Wszyscy doskonale się bawili.

 

Wycieczka do Łomnicy i Jeleniej Góry 15.06.2016 r.

%d bloggers like this: