zspporajow@gmail.com (75) 77-38-223 | (75) 77-38-227
Wycieczka do Jonsdorfu
21 czerwca 2017
0

wycieczka do Jonsdorfu


Dnia 14.06.2017 r. odbyła się wycieczka do Jonsdorfu, w której wzięli udział uczniowie klas: 6b szkoły podstawowej i 2 gimnazjum. Około godziny 8:15 uczestnicy rozpoczęli marsz w stronę stacji kolejki wąskotorowej Zittau Süd, gdzie wsiedli do wagonu ciągniętego przez parowóz, co stanowiło nie lada atrakcję. Po zakończeniu podróży kolejką na stacji Kurort Jonsdorf uczniowie z opiekunami poszli szlakiem kamiennych kół młyńskich. Podczas wędrówki można było podziwiać piękne widoki na okolicę. Po krótkim odpoczynku wszyscy udali się na stację kolei wąskotorowej i pojechali do Zittau, skąd poszli do szkoły. Potem uczestnicy zmęczeni, ale szczęśliwi rozeszli się do domów.

Wycieczka do Jonsdorfu

%d bloggers like this: