zspporajow@gmail.com (75) 77-38-223 | (75) 77-38-227
Wycieczka do Cyrklandu
27 maja 2017
0
OAuthException: (#200) Missing Permissions

Wycieczka do Cyrklandu


 U podnóża góry Śnieżki, w malowniczo położonej miejscowości Miłków znajduje się jedna z najbardziej nietypowych atrakcji naszego regionu – Cyrkland. Klasa II a dzięki zaproszeniu przez Towarzystwo Przyjaciół Dzieci, działającym w Bogatyni, mogła wyjechać razem z uczniami z innych szkół, aby zobaczyć to „magiczne” miejsce. Jest to miejsce, które uczy, bawi. Nasi uczniowie mogli podziwiać występy międzynarodowej grupy artystów. Wszyscy byliśmy pod ogromnym wrażeniem- mogliśmy zobaczyć małych artystów, którzy żonglowali, kręcili hula-hop, skakali na batucie i inne akrobacje, również te nad ziemią. Po występach był czas na autografy od małych artystów, możliwość wspólnej zabawy oraz na koniec pizza.

 

 

 

%d bloggers like this: