zspigp@vp.pl (75) 77-38-223 | (75) 77-38-227
Wycieczka do Cyrklandu
27 maja 2017
0
OAuthException: (#10) To use 'Page Public Content Access', your use of this endpoint must be reviewed and approved by Facebook. To submit this 'Page Public Content Access' feature for review please read our documentation on reviewable features: https://developers.facebook.com/docs/apps/review.

Wycieczka do Cyrklandu


 U podnóża góry Śnieżki, w malowniczo położonej miejscowości Miłków znajduje się jedna z najbardziej nietypowych atrakcji naszego regionu – Cyrkland. Klasa II a dzięki zaproszeniu przez Towarzystwo Przyjaciół Dzieci, działającym w Bogatyni, mogła wyjechać razem z uczniami z innych szkół, aby zobaczyć to „magiczne” miejsce. Jest to miejsce, które uczy, bawi. Nasi uczniowie mogli podziwiać występy międzynarodowej grupy artystów. Wszyscy byliśmy pod ogromnym wrażeniem- mogliśmy zobaczyć małych artystów, którzy żonglowali, kręcili hula-hop, skakali na batucie i inne akrobacje, również te nad ziemią. Po występach był czas na autografy od małych artystów, możliwość wspólnej zabawy oraz na koniec pizza.

 

 

 

%d bloggers like this: