zspporajow@gmail.com (75) 77-38-223 | (75) 77-38-227
SU
WYBORY SAMORZĄDU UCZNIOWSKIEGO
2 października 2020
0
29 września odbyły się wybory na przewodniczącego Samorządu Uczniowskiego. Do rywalizacji zgłosiło się dwóch kandydatów: Julia Czyżewska z klasy 7a oraz Karol Król z klasy 8a ???.
Każdy uczeń oddał anonimowy głos na jednego z kandydatów naszej szkoły. Przy nazwisku proponowanego przewodniczącego zaznaczył X. Kartki zostały umieszczone w urnie wyborczej. W dniu dzisiejszym kończący swoją kadencję Filip Majewski z klasy 7b, przy obecności komisji otworzył urnę oraz z pozostałymi członkami policzył głosy oddane na jednego z kandydatów.
Po przeliczeniu wszystkich oddanych głosów wyłoniono następujące osoby do Zarządu SU: na przewodniczącego szkoły wybrano ?Julię Czyżewską z 114 głosami ???, zaś jej zastępcą został ?Karol Król z 79 głosami??? .
Gratulujemy uzyskanych wyników i życzymy udanej współpracy
%d bloggers like this: