zspigp@vp.pl (75) 77-38-223 | (75) 77-38-227
Mażoretki w natarciu!
21 marca 2016
0
OAuthException: (#10) To use 'Page Public Content Access', your use of this endpoint must be reviewed and approved by Facebook. To submit this 'Page Public Content Access' feature for review please read our documentation on reviewable features: https://developers.facebook.com/docs/apps/review.

Kolejny sukces naszych mażoretek! 21 marca dwie uczennice gimnazjum wzięły udział VI Rejonowej Gali Talentów i zaprezentowały się genialnie!


W Zespole Szkół Ogólnokształcących Nr 1 w Jeleniej Górze odbyła się VI Rejonowa Gala Talentów. Jest to etap wstępny przed finałem dolnośląskim, organizowanym przez Kuratorium Oświaty we Wrocławiu.
Swoje zdolności reprezentowali uczniowie szkół podstawowych, gimnazjów oraz szkół ponadgimnazjalnych – łącznie 25 placówek. Aleksandra Gierczak oraz Sandra Siemaszko przygotowały układ taneczny pod opieką pani Ewy Iżykowskiej. Na galę uczennice wybrały się wraz z panią Jolą Kapicą, która swym wsparciem bardzo pomogła dziewczętom.

Występy były oceniane przez jury, które wyłoniło 5 laureatów. W tym nasze gimnazjalistki! Dzięki swemu zwycięstwu będą reprezentowały rejon jeleniogórski w części finałowej, czyli VI Dolnośląskiej Gali Talentów, która odbędzie się 24 maja we Wrocławiu.

Życzymy uzyskania podobnych rezultatów już za dwa miesiące!

%d bloggers like this: