zspporajow@gmail.com (75) 77-38-223 | (75) 77-38-227
V Powiatowy Konkurs Wiedzy o NSZZ Solidarność
5 kwietnia 2017
0

V Powiatowy Konkurs Wiedzy o NSZZ Solidarność


Dnia 03.04.2017 r. w Zgorzelcu odbył się V Powiatowy Konkurs Wiedzy o NSZZ Solidarność. Do Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych im. Emilii Plater przybyło wielu uczestników ze szkół gimnazjalnych i ponadpodstawowych z różnych stron powiatu . Zgromadzonych gości przywitali przedstawiciele Starostwa Powiatowego oraz Regionalnych Organizacji Związku Zawodowego Solidarność. Naszą szkołę reprezentowali: Alicja Auguścik, Mateusz Hęś i Dominik Głogowski. W zawziętej rywalizacji uczniowie naszej szkoły osiągnęli duży sukces: Mateusz Hęś po dogrywce zajął II miejsce w kategorii szkół gimnazjalnych, natomiast Alicja Auguścik XVI (miejsce) Na uczestników czekały bardzo atrakcyjne nagrody. Gratulujemy!

Konkurs "Solidarność"

%d bloggers like this: