zspporajow@gmail.com (75) 77-38-223 | (75) 77-38-227
#trashchallenge- Sprzątamy Świat
24 marca 2019
0

Postanowiliśmy przyłączyć się do akcji „Sprzątania Świata” i uporządkować odrobinę nasze małe miejscowości. Dobrowolnie przyłączyliśmy się do akcji!!! Chętnie w akcji pomogli nam OSP Porajów, sołtysi poszczególnych miejscowości: Pani Edyta Dziedzina, Pan Mirosław Nowak oraz Pan Mateusz Smosarski oraz GPO z Panią prezes Jolantą Nietrzeba-Marcinonis. Mimo, iż sterta śmieci rosła-dużo ich jeszcze pozostało, może tym razem dorośli poszczególnych miejscowości się zmobilizują?? Czekamy, czy podejmą wyzwanie?? Wierzymy, że #trashchallenge to szczególnie wartościowa akcja. Zamiast wstawiać sweetfocie, wolimy robić coś naprawdę fajnego i wzięliśmy sprawy – dosłownie – w swoje ręce. Wierzymy, że dorośli również przyjmą wyzwanie i podejmą się #traschallenge.

Postanowiliśmy przyłączyć się do akcji "Sprzątania Świata" i uporządkować odrobinę nasze małe miejscowości. Dzieci…

Gepostet von Szkoła Podstawowa im.Jana III Sobieskiego w Porajowie am Freitag, 22. März 2019

%d bloggers like this: