zspigp@vp.pl (75) 77-38-223 | (75) 77-38-227
Szkolny Dzień Przeciw Przemocy
3 czerwca 2018
0
OAuthException: (#10) To use 'Page Public Content Access', your use of this endpoint must be reviewed and approved by Facebook. To submit this 'Page Public Content Access' feature for review please read our documentation on reviewable features: https://developers.facebook.com/docs/apps/review.

Dzień 30 maja był dniem, gdzie nasi najmłodsi podopiecznie spędzili czas w zupełnie inny sposób, niż siedząc w ławkach. Od 1 lekcji uczestniczyliśmy w zawodach sportowych, które nauczyły nas „zdrowej” rywalizacji. Po udanej zabawie w sali gimnastycznej udaliśmy się na warsztaty ekologiczne „W krainie miodu”, gdzie dowiedzieliśmy się jakie są zdrowe nawyki żywieniowe oraz o tym jak należy odnosić się z szacunkiem do wszystkich istot żywych i poznaliśmy świat tych najbardziej popularnych w grupie owadów- PSZCZÓŁ. Mogliśmy również sprawdzić swoje umiejętności manualne tworząc świece z węzy pszczelej. Mogliśmy również poznać zasady pierwszej pomocy przedmedycznej, w świat której wprowadzili nas uczniowie klasy III GIM. Na zakończenie tak wypełnionego dnia razem z wychowawcami rozmawialiśmy o zasadach bycia dobrym kumplem: „Bądź kumplem, nie dokuczaj”. Dzień był pełen pozytywnych wrażeń.

%d bloggers like this: