zspporajow@gmail.com (75) 77-38-223 | (75) 77-38-227
Szkolny Dzień Przeciw Przemocy
3 czerwca 2018
0
OAuthException: (#200) Missing Permissions

Dzień 30 maja był dniem, gdzie nasi najmłodsi podopiecznie spędzili czas w zupełnie inny sposób, niż siedząc w ławkach. Od 1 lekcji uczestniczyliśmy w zawodach sportowych, które nauczyły nas „zdrowej” rywalizacji. Po udanej zabawie w sali gimnastycznej udaliśmy się na warsztaty ekologiczne „W krainie miodu”, gdzie dowiedzieliśmy się jakie są zdrowe nawyki żywieniowe oraz o tym jak należy odnosić się z szacunkiem do wszystkich istot żywych i poznaliśmy świat tych najbardziej popularnych w grupie owadów- PSZCZÓŁ. Mogliśmy również sprawdzić swoje umiejętności manualne tworząc świece z węzy pszczelej. Mogliśmy również poznać zasady pierwszej pomocy przedmedycznej, w świat której wprowadzili nas uczniowie klasy III GIM. Na zakończenie tak wypełnionego dnia razem z wychowawcami rozmawialiśmy o zasadach bycia dobrym kumplem: „Bądź kumplem, nie dokuczaj”. Dzień był pełen pozytywnych wrażeń.

%d bloggers like this: