zspporajow@gmail.com (75) 77-38-223 | (75) 77-38-227
Szkolne Andrzejki klas 4-8
29 listopada 2018
0

W szkolnej sali , w dniu dzisiejszym odbył się magiczny wieczór pełen wróżb. Każdy mógł znaleźć coś dla siebie. Nasze wróżki z gimnazjum i klasy VIII przepowiadały przyszłość: tę bliską i tę daleką za pomocą kart, szpilek, andrzejkowych serc oraz kości. Konkursy i wróżby przeplecione były szaloną, zabawą. Na zakończenie mogliśmy spróbować swoich sił, przy przeciąganiu liny. Zabawa była udana. Szkoda, że ten czas tak szybko minął…

W szkolnej sali , w dniu dzisiejszym odbył się magiczny wieczór pełen wróżb. Każdy mógł znaleźć coś dla siebie. Nasze…

Gepostet von Szkoła Podstawowa im.Jana III Sobieskiego w Porajowie am Donnerstag, 29. November 2018

Serdecznie dziękujemy przewodniczącemu szkoły i jego zastępczyni za ten wspaniały wieczór oraz wszystkim, którzy pomogli przy organizacji.

%d bloggers like this: