zspigp@vp.pl (75) 77-38-223 | (75) 77-38-227

Grono Pedagogiczne

 

L.p. Imię i nazwisko

 

przedmiot

 

1. Barankiewicz Magdalena edukacja wczesnoszkolna, historia
2. Brodzińska Ewa edukacja wczesnoszkolna
3. Dróżdż Tomasz wychowanie fizyczne, geografia, przyroda
4. Flak Monika Logopedia, oligofrenopedagogika
5. Iżykowska Ewa wychowanie fizyczne
6. Jarosz Grażyna – dyrektor język polski
7. Kacperski Jerzy wychowanie fizyczne, historia
8. Kapica Jolanta – wicedyrektor język polski, historia, wiedza o społeczeństwie
9. Konieczna Jadwiga język angielski, język niemiecki
10. Kron Tomasz język niemiecki, wiedza o społeczeństwie
11. Krzos Tomasz wychowanie fizyczne, edukacja dla bezpieczeństwa
12. Gałuszka Edyta pedagogika, oligofrenopedagogika
13 Legeżyńska Agnieszka pedagogika, oligofrenopedagogika
14. Lewiński Piotr język polski
15. Liszkowska-Król Mirosława religia, oligofrenopedagogika
16. Mańko-Gorczyca Ewelina język angielski, język niemiecki
17. Maryniewska Elżbieta język polski
18. Michniewicz Mariusz informatyka, zajęcia techniczne
19. Mikulska Danuta fizyka, chemia
20. Misiewicz Monika religia
21. Mroczka – Goździak Aneta pedagogika oligofrenopedagogika
22. Oparka Krzysztof bibliotekoznawstwo, informatyka
23. Pawelec Lucyna

 

pedagogika, wychowanie do życia w rodzinie, oligofrenopedagogika
24. Paździor Katarzyna

 

muzyka, plastyka, zajęcia artystyczne, edukacja wczesnoszkolna
25. Podlecka Bożena język polski, historia, wiedza o społeczeństwie
26. Poleszak Alicja edukacja wczesnoszkolna
27. Pruchnicka Honorata edukacja wczesnoszkolna, oligofrenopedagogika
28. Przezak-Goćko Małgorzata edukacja wczesnoszkolna, bibliotekoznawstwo
29. Soszyńska Katarzyna oligofrenopedagogika
30. Sawicki Piotr matematyka
31. Senetra Małgorzata oligofrenopedagogika, logopedia
32. Skonka Klaudia – wicedyrektor edukacja wczesnoszkolna, oligofrenopedagogika
33. Szumiło Anna oligofrenopedagogika
34. Stawicka-Czerska Wenata edukacja wczesnoszkolna
35. Szura-Czerniawska Agnieszka wychowanie fizyczne, biologia
36. Tyrek-Zwolińska Aneta chemia, matematyka
37. Witkowska Bogusława pedagogika, oligofrenopedagogika
38. Zychowicz Wioletta matematyka
39. Frączek Janusz język angielski
40. Górowska Natalia oligofrenopedagogika
41. Tokarczyk Gabriela muzyka
42. Urban Anna Plastyka
43. Czarniecki Damian Edukacja dla bezpieczeństwa
44. Jarosz Witold Wychowanie do życia w rodzinie
45. Sowińska Leokadia język polski
%d bloggers like this: