zspporajow@gmail.com (75) 77-38-223 | (75) 77-38-227
Święto szkoły
23 listopada 2016
0

Apel z okazji święta szkoły


Dzisiaj 23 listopada na dużej hali gimnastycznej odbył się apel z okazji święta szkoły. W programie było wiele atrakcji, lecz na samym początku nagrodzone zostały Julia Oparka oraz Klaudia Kostecka za aktywność w konkursach. Szczególne gratulujemy Julii za przejście do następnego etapu konkursu 🙂 . Po wręczeniu nagród dziewczynom, zostali nagrodzeni następni „konkursowicze”, mianowicie były to osoby, które stworzyły niesamowite plakaty na cześć Narodowego Święta Niepodległości. Następnie przeszliśmy do apelu, każda z klas przedstawiła swoją propozycję na hasło, bądź piosenkę reklamującą naszą szkołę. Jury miało niesamowicie ciężkie zadanie, ponieważ utwory były niesamowite :), dlatego wyniki ogłosili dopiero na koniec wydarzenia, które świadczyły, że każdy uczestnik stał się wygranym. Później na hali pojawili się reprezentanci sportowi poszczególnych klas. Sportowcy jeździli z ekstremalną prędkością na swoich rumakach (hulajnogach) wykonując niełatwe zadania. Po jakimś czasie talent pokazali uczniowie z rysunkami swojego autorstwa. Jednak sprawa nie była taka prosta. Istniał jeden warunek, praca musiała być związana z naszym patronem – Janem III Sobieskim. Dzieła były niesamowite. Na koniec wszystkie klasy otrzymały słodkie prezenty od rady rodziców. Uczniowie wyszli do klas z uśmiechami na buziach 🙂 .

Święto szkoły 23.11.2016 r.

%d bloggers like this: