zspporajow@gmail.com (75) 77-38-223 | (75) 77-38-227
Światowy dzień tabliczki mnożenia za nami!
30 września 2016
0

Dzisiaj 30 września 2016 r. w naszej szkole odbył się światowy dzień tabliczki mnożenia. Grupa uczniów chodziła po klasach i rozdawała karteczki z działaniami do rozwiązania, które otrzymywali uczniowie oraz nauczyciele. Gdy działania były rozwiązane poprawnie otrzymywało się tytuł „Eksperta Tabliczki Mnożenia”. Natomiast gdy ktoś pomylił się w obliczeniach mógł spróbować jeszcze raz za godzinę. Wszystkim bardzo podobał się dzisiejszy dzień, a w szczególności chłopakom, którym składamy serdeczne życzenia z okazji ich święta – dnia chłopaka :), wiele uśmiechów, mało złości, jak najmniej smutków, dużo radości życzy zespół tworzący stronę ZSPiG w Porajowie.

%d bloggers like this: