zspigp@vp.pl (75) 77-38-223 | (75) 77-38-227
Światowy Dzień Kropki
16 września 2017
0
OAuthException: (#10) To use 'Page Public Content Access', your use of this endpoint must be reviewed and approved by Facebook. To submit this 'Page Public Content Access' feature for review please read our documentation on reviewable features: https://developers.facebook.com/docs/apps/review.

Światowy Dzień Kropki


15 września wypada Międzynarodowy Dzień Kropki- DOT DAY. Impulsem do powstania święta była historia dziewczynki o imieniu Vashti, wymyślona przez Petera Reynoldsa.
Historia dziewczynki poruszyła nauczycieli, którzy postanowili czytać tę książkę swoim uczniom i rozmawiać z nimi o drzemiących w nich talentach. Kropka z książeczki o Vashti stała się pretekstem do zorganizowania wielkiej światowej akcji – Międzynarodowego Dnia Kropki.
Tutaj krótka fotorelacja z tego dnia- zorganizowanego w klasie III a. Dzieci przez cały dzień pracowały z „kropką” od edukacji w klasie poprzez zabawy z różnymi piłkami, hula hopem na lekcji wychowania fizycznego.

 

%d bloggers like this: