zspporajow@gmail.com (75) 77-38-223 | (75) 77-38-227
Światowy Dzień Kropki
16 września 2017
0
OAuthException: (#200) Missing Permissions

Światowy Dzień Kropki


15 września wypada Międzynarodowy Dzień Kropki- DOT DAY. Impulsem do powstania święta była historia dziewczynki o imieniu Vashti, wymyślona przez Petera Reynoldsa.
Historia dziewczynki poruszyła nauczycieli, którzy postanowili czytać tę książkę swoim uczniom i rozmawiać z nimi o drzemiących w nich talentach. Kropka z książeczki o Vashti stała się pretekstem do zorganizowania wielkiej światowej akcji – Międzynarodowego Dnia Kropki.
Tutaj krótka fotorelacja z tego dnia- zorganizowanego w klasie III a. Dzieci przez cały dzień pracowały z „kropką” od edukacji w klasie poprzez zabawy z różnymi piłkami, hula hopem na lekcji wychowania fizycznego.

 

%d bloggers like this: