zspporajow@gmail.com (75) 77-38-223 | (75) 77-38-227
ŚWIĄTECZNA ZBIÓRKA ŻYWNOŚCI
2 grudnia 2018
0

Sprawozdanie ze ŚWIĄTECZNEJ ZBIÓRKI ŻYWNOŚCI organizowanej przez BANKI ŻYWNOŚCI


Podaruj potrzebującym jedzenie na świąteczny stół

w dniach 30 listopada i 1 grudnia

Grupa wolontariuszy: Adriana Szabat, Oliwia Stojak, Natalia Wójcik, Dominika Misiewicz, Oliwia Milkowska, Nikola Żygadło, Hanna Oparka, Martyna Daniluk, Żaklin Jackiewicz, Damian Król, Karol Król, Jakub Żądeł i opiekunów: M. Misiewicz, K. Oparka, M. Liszkowska-Król, D. Daniluk, E. Rdzanek,  J. Sadowska, działających w Stowarzyszeniu JAN III I DZIECI przy Szkole Podstawowej w Porajowie oraz Strażacy z OSP w Porajowie brali udział kolejny raz w świątecznej zbiórce żywności.

Nieoceniona pomoc Strażaków z Porajowa sprawiła, że świąteczne paczki będą bardzo bogate. Dziękujemy wszystkim darczyńcom i zaangażowanym w akcję 🙂

Gepostet von Szkoła Podstawowa im.Jana III Sobieskiego w Porajowie am Sonntag, 2. Dezember 2018

%d bloggers like this: