zspporajow@gmail.com (75) 77-38-223 | (75) 77-38-227
Świąteczna Zbiórka Żywności
28 listopada 2016
0

20. Świąteczna Zbiórka Żywności


Kolejne działanie pod egidą Stowarzyszenia Przyjaciół ZSPiG w Porajowie JAN III I DZIECI zakończone z sukcesem. 24 i 25 listopada nasi uczniowie wzięli udział w akcji organizowanej przez BANKI ŻYWNOŚCI w Gorzowie Wielkopolskim w  20. Świątecznej Zbiórce Żywności.

W piątek, 24 listopada, od 16.00 do 18.00 wolontariuszami byli: Wiktoria Śliwińska, Oliwia Pietrakowska, Alicja Zwolińska, Nikola Stochmal, Julita Czerska, Jakub Żądeł, Kordian Skiba, Aleksandra Czubak pod opieką pani Wenaty Stawickiej – Czerskiej oraz pani Mirosławy Liszkowskiej – Król.

W sobotę, 26 listopada, od 9.00 – 13.00 – Karolina Barszczyk, Natalia Jurczyńska, Natalia Wójcik, Mateusz Świątnicki, Kinga Sawicka, Nikola Żygadło, Oliwia Stojak, Adriana Szabat pod opieką pana Jerzego Kacperskiego i pana Krzysztofa Oparki.

Dziękujemy również zaangażowanym Rodzicom, Darczyńcom i Pracownikom sklepu Biedronka.

Paczki żywnościowe otrzymają osoby potrzebujące pomocy – starsze i samotne z sołectw: Porajowa, Sieniawki i Kopaczowa dzięki zaangażowaniu sołtysów.

Cieszymy się, że możemy pomagać.

Świąteczna Zbiórka Żywności 2016 r.

%d bloggers like this: