zspporajow@gmail.com (75) 77-38-223 | (75) 77-38-227
Subregionalny Konkurs Uczę się Bezpiecznie Żyć w Jeleniej Górze
10 maja 2017
0

Subregionalny Konkurs Uczę się Bezpiecznie Żyć w Jeleniej Górze


W kwietniu nasi uczniowie z klasy III Nadia Hałdowska, Wiktoria Wiankowska oraz Filip Majewski oraz z klas IV-VI: Wiktoria Pietruszka, Martyna Witko oraz Marysia Modrzyńska uczestniczyli w konkursie organizowanym przez Euroregion Nysa – „Uczę się Bezpiecznie Żyć”. Konkurs obejmował bardzo szeroki zakres wiedzy z obszaru bezpieczeństwa życia codziennego, w tym umiejętności udzielania pierwszej pomocy (przedmedycznej), wzywania służb ratowniczych, prezentowania bezpiecznych zachowań w ruchu drogowym, działań i zachowań w czasie zagrożenia klęskami żywiołowymi, w trakcie pobytu w górach i nad wodą, bezpiecznego obcowania z prądem elektrycznym, jak należy zachowywać się w czasie kontaktu z nieznajomym i jakie są zagrożenia związane z zażywaniem używek. Nasi uczniowie pokazali się z jak najlepszej strony i dzielnie walczyli o punkty w każdej kategorii. Bardzo serdecznie im gratulujemy!! Wszyscy uczestnicy otrzymali drobne upominki w postaci dyplomów, gazetek i kalendarzy szkolnych.

Subregionalny Konkurs Uczę się Bezpiecznie Żyć w Jeleniej Górze

%d bloggers like this: