zspporajow@gmail.com (75) 77-38-223 | (75) 77-38-227
Sprzątanie świata 23 kwietna 2018
20 maja 2018
0
OAuthException: (#200) Missing Permissions

Aby uczcić Światowy Dzień Ziemi, uczniowie z kółka biologiczno-ekologicznego (Mateusz Hęś, Dominik Głogowski, Bartłomiej Daniłowski, Natalia Wójcik, Adnianna Szabat, Kinga Sawicka) wraz z opiekunem Panią Agnieszką Szurą-Czerniawską, postanowili zadbać o otoczenie naszej szkoły. Dzięki uprzejmości oraz pomocy Rady Sołeckiej oraz Pani Anety Kurasiewicz, zostały zakupione kwiaty i artykułu ogrodnicze. W pracy wspierały nas: Pani wicedyrektor Klaudia Skonka, Pani pedagog Lucyna Pawelec oraz Pani pielęgniarka Lidia Wójcik. Podczas zajęć uczniowie odmienili nie do poznania klomb znajdujący się przy wejściu do szkoły, zasadzili bratki w donicy znajdującej się na patio oraz zadbali o iglaki i krzewy znajdujące się koło szkolnych boisk. Pracy było sporo, ale efekt jest warty tego wysiłku! Wszyscy uczestnicy tego wydarzenia byli zadowoleni z efektu swojej pracy. Pamiętajmy, że warto dbać o nasze otoczenie, ponieważ jego piękno daje nam tyle radości.

%d bloggers like this: