zspigp@vp.pl (75) 77-38-223 | (75) 77-38-227
Sprzątanie świata 23 kwietna 2018
20 maja 2018
0
OAuthException: (#10) To use 'Page Public Content Access', your use of this endpoint must be reviewed and approved by Facebook. To submit this 'Page Public Content Access' feature for review please read our documentation on reviewable features: https://developers.facebook.com/docs/apps/review.

Aby uczcić Światowy Dzień Ziemi, uczniowie z kółka biologiczno-ekologicznego (Mateusz Hęś, Dominik Głogowski, Bartłomiej Daniłowski, Natalia Wójcik, Adnianna Szabat, Kinga Sawicka) wraz z opiekunem Panią Agnieszką Szurą-Czerniawską, postanowili zadbać o otoczenie naszej szkoły. Dzięki uprzejmości oraz pomocy Rady Sołeckiej oraz Pani Anety Kurasiewicz, zostały zakupione kwiaty i artykułu ogrodnicze. W pracy wspierały nas: Pani wicedyrektor Klaudia Skonka, Pani pedagog Lucyna Pawelec oraz Pani pielęgniarka Lidia Wójcik. Podczas zajęć uczniowie odmienili nie do poznania klomb znajdujący się przy wejściu do szkoły, zasadzili bratki w donicy znajdującej się na patio oraz zadbali o iglaki i krzewy znajdujące się koło szkolnych boisk. Pracy było sporo, ale efekt jest warty tego wysiłku! Wszyscy uczestnicy tego wydarzenia byli zadowoleni z efektu swojej pracy. Pamiętajmy, że warto dbać o nasze otoczenie, ponieważ jego piękno daje nam tyle radości.

%d bloggers like this: