zspigp@vp.pl (75) 77-38-223 | (75) 77-38-227
Spotkanie z policjantami
22 września 2017
0
OAuthException: (#10) To use 'Page Public Content Access', your use of this endpoint must be reviewed and approved by Facebook. To submit this 'Page Public Content Access' feature for review please read our documentation on reviewable features: https://developers.facebook.com/docs/apps/review.

Spotkanie z policjantami


W naszej szkole duży nacisk kładziemy na bezpieczeństwo oraz edukację związaną z bezpieczeństwem dzieci. W związku z tym w dniu dzisiejszym odbyło się spotkanie z policjantami, którzy przeprowadzili pogadankę z uczniami klas najmłodszych I- III. Dzieci miały okazję porozmawiać o zachowaniu bezpieczeństwa w drodze do i ze szkoły, o bezpiecznym przechodzeniu przez ulicę, prawidłowym zachowaniu się na przejściach dla pieszych oraz bezpiecznym podróżowaniu autem oraz dlaczego warto stosować elementy odblaskowe. Odpowiadając na zadawane pytania, dzieci wykazały się wiedzą z zakresu bezpieczeństwa w ruchu drogowym, podawały też przykłady niewłaściwego zachowania się. Na koniec naszego spotkania zostaliśmy „obdarowani” przez naszych gości kolorowankami oraz odblaskami w kształcie kamizelki ratunkowej z logo policji. Za cenne rady i wskazówki bardzo dziękujemy 🙂

%d bloggers like this: