zspporajow@gmail.com (75) 77-38-223 | (75) 77-38-227
Spotkanie z policjantami
22 września 2017
0
OAuthException: (#200) Missing Permissions

Spotkanie z policjantami


W naszej szkole duży nacisk kładziemy na bezpieczeństwo oraz edukację związaną z bezpieczeństwem dzieci. W związku z tym w dniu dzisiejszym odbyło się spotkanie z policjantami, którzy przeprowadzili pogadankę z uczniami klas najmłodszych I- III. Dzieci miały okazję porozmawiać o zachowaniu bezpieczeństwa w drodze do i ze szkoły, o bezpiecznym przechodzeniu przez ulicę, prawidłowym zachowaniu się na przejściach dla pieszych oraz bezpiecznym podróżowaniu autem oraz dlaczego warto stosować elementy odblaskowe. Odpowiadając na zadawane pytania, dzieci wykazały się wiedzą z zakresu bezpieczeństwa w ruchu drogowym, podawały też przykłady niewłaściwego zachowania się. Na koniec naszego spotkania zostaliśmy „obdarowani” przez naszych gości kolorowankami oraz odblaskami w kształcie kamizelki ratunkowej z logo policji. Za cenne rady i wskazówki bardzo dziękujemy 🙂

%d bloggers like this: