zspigp@vp.pl (75) 77-38-223 | (75) 77-38-227
Aktualności
Spotkanie z policją
22 czerwca 2017
0
OAuthException: (#10) To use 'Page Public Content Access', your use of this endpoint must be reviewed and approved by Facebook. To submit this 'Page Public Content Access' feature for review please read our documentation on reviewable features: https://developers.facebook.com/docs/apps/review.

W trakcie wakacji szczególnie ważne jest, aby najmłodsi i najstarsi wypoczęli i wrócili do swoich domów bezpiecznie. Przedstawicielki Policji i Straży Miejskiej przybliżyli naszym uczniom zasady właściwego zachowania w miejscu spędzania wolnego czasu, zasady bezpieczeństwa na drogach. Przestrzegały uczniów przed korzystaniem z niestrzeżonych kąpielisk, rozpalaniem ognisk, organizowaniem zabaw w niebezpiecznych miejscach. Przypominały uczniom o tym jak zachować się w sytuacjach trudnych, o zachowaniu własnego bezpieczeństwa, powiadomieniu odpowiednich służb pod numerami alarmowymi. Uczniowie klas od IV do III GIM zostali zapoznani z niebezpieczeństwami jakie grożą im przy zażywaniu dopalaczy i innych substancji psychoaktywnych.

%d bloggers like this: