zspporajow@gmail.com (75) 77-38-223 | (75) 77-38-227
Spotkania opłatkowe
19 grudnia 2016
0

„Spotkania opłatkowe”


16 grudnia grupka uczniów naszej szkoły z pomocą p. Elżbiety Maryniewskiej, p. Moniki Misiewicz oraz p. Mirosławie Liszkowskiej-Król wystawiła sztukę. Przedstawienie odbyło się w świetlicy wiejskiej w Porajowie, natomiast 15 grudnia odwiedzili świetlicę wiejską w Sieniawce, w celu zaprezentowania występu jasełkowego szerszemu gronu odbiorców. Spektakl obserwowali uczestnicy tutejszych wigilii środowiskowych. Wszyscy byli zachwyceni występami i bili gromkie brawa. Jeżeli komuś nie udało się zobaczyć przedstawienia jasełkowego, serdecznie zapraszamy 22 grudnia do naszej szkoły. Przedstawienie odbędzie się na małej sali gimnastycznej, ok. godz. 8:30 oraz ok. godz. 10:30.

Spotkanie opłatkowe 2016 r.

 

%d bloggers like this: