zspporajow@gmail.com (75) 77-38-223 | (75) 77-38-227
„Słodkie czary mary” i Jump Hall :-)
31 maja 2017
0
OAuthException: (#200) Missing Permissions

W dniu 31 maja odbyła się wycieczka do parku trampolin we Wrocławiu JumpHall, w której uczestniczyli uczniowie z klas I,III i III. Na początku jeden z instruktorów przeprowadził nam rozgrzewkę, a później już „hulaj dusza”. Wielka hala wypełniona od ścian do sufitu trampolinami, z różnymi sektorami: do koszykówki, gry w zbijaka, sektor z basenem wypełnionym gąbkami. Uczniowie próbowali swoich sił w skokach do basenu z saltem, niektórym udało się nawet podwójne salto. Spełniło się marzenie o „lataniu”. Mieliśmy też okazję odwiedzić maleńką manufakturę słodkich lizaków, gdzie każdy z nas sam mógł takiego lizaka sobie wykonać. Dzień był bardzo udany 🙂 P.S. Nie zapominajmy, że nie mogliśmy się doczekać wizyty w McDonald’s- tak, tak…wiemy, że nie jest to może najzdrowsza alternatywa, ale raz na jakiś czas, to można sobie pozwolić.

%d bloggers like this: