zspigp@vp.pl (75) 77-38-223 | (75) 77-38-227
„Słodkie czary mary” i Jump Hall :-)
31 maja 2017
0
OAuthException: (#10) To use 'Page Public Content Access', your use of this endpoint must be reviewed and approved by Facebook. To submit this 'Page Public Content Access' feature for review please read our documentation on reviewable features: https://developers.facebook.com/docs/apps/review.

W dniu 31 maja odbyła się wycieczka do parku trampolin we Wrocławiu JumpHall, w której uczestniczyli uczniowie z klas I,III i III. Na początku jeden z instruktorów przeprowadził nam rozgrzewkę, a później już „hulaj dusza”. Wielka hala wypełniona od ścian do sufitu trampolinami, z różnymi sektorami: do koszykówki, gry w zbijaka, sektor z basenem wypełnionym gąbkami. Uczniowie próbowali swoich sił w skokach do basenu z saltem, niektórym udało się nawet podwójne salto. Spełniło się marzenie o „lataniu”. Mieliśmy też okazję odwiedzić maleńką manufakturę słodkich lizaków, gdzie każdy z nas sam mógł takiego lizaka sobie wykonać. Dzień był bardzo udany 🙂 P.S. Nie zapominajmy, że nie mogliśmy się doczekać wizyty w McDonald’s- tak, tak…wiemy, że nie jest to może najzdrowsza alternatywa, ale raz na jakiś czas, to można sobie pozwolić.

%d bloggers like this: