zspporajow@gmail.com (75) 77-38-223 | (75) 77-38-227
Rozpoczęcie Roku Szkolnego 2022/2023
3 września 2022
0

Pierwszego września, podczas uroczystego apelu  Burmistrz  Miasta i Gminy Bogatynia, pan Wojciech Dobrołowicz , przedstawił nową  dyrektor Zespołu Szkolno – Przedszkolnego w Porajowie, panią  Jolantę Medycką , a następnie podziękował za współpracę pani Grażynie Jarosz i pani Irenie  Michalczyk, które dotychczas pełniły funkcje dyrektorów w  szkole podstawowej i w przedszkolu.

Pani dyrektor przywitała wszystkich uczniów, rodziców i pracowników szkoły, a szczególnie pierwszoklasistów, którzy przyszli do nas z przedszkola.  Na zakończenie życzyła  uczniom  wielu sukcesów podczas zdobywania nowej wiedzy.
Po apelu dzieci rozeszły się do klas, aby spotkać się ze swoimi wychowawcami.

%d bloggers like this: