zspigp@vp.pl (75) 77-38-223 | (75) 77-38-227
RODZINNY PARK ROZRYWKI I KULTURY „KULTURINSEL”
20 czerwca 2017
0
OAuthException: (#10) To use 'Page Public Content Access', your use of this endpoint must be reviewed and approved by Facebook. To submit this 'Page Public Content Access' feature for review please read our documentation on reviewable features: https://developers.facebook.com/docs/apps/review.

W dniu dzisiejszym uczniowie klas od najmłodszej do najstarszej wyjechali na wycieczkę do szalonego Parku Kultury i Rozrywki w Niemczech. Jak możemy przeczytać informacje na stronie „… 5 ha powierzchni w samym sercu Łużyc gdzie „domy rosną na drzewach” tu możemy odkrywać tajemnice w podziemnych labiryntach o dł. 500m, egzotyczne zwierzęta i ptaki, „dziwne huśtawki”, wiszące mostki, ukryty statek Wikingów, 46 ukrytych podziemnych wejść, las wspinaczkowy, zaczarowany zamek z demonami i wejściem do podziemi i Muzeum na drzewie plemienia sprzed 1000 lat. Wyspa zwariowanych przygód, połączenie kultury i sztuki, niepowtarzalny klimat, kilka godzin dobrej zabawy.”- to już wiemy, że z tym opisem całkowicie się zgadzamy Dzień zaliczamy do udanych.

%d bloggers like this: