zspporajow@gmail.com (75) 77-38-223 | (75) 77-38-227
RODZINNY PARK ROZRYWKI I KULTURY „KULTURINSEL”
20 czerwca 2017
0
OAuthException: (#200) Missing Permissions

W dniu dzisiejszym uczniowie klas od najmłodszej do najstarszej wyjechali na wycieczkę do szalonego Parku Kultury i Rozrywki w Niemczech. Jak możemy przeczytać informacje na stronie „… 5 ha powierzchni w samym sercu Łużyc gdzie „domy rosną na drzewach” tu możemy odkrywać tajemnice w podziemnych labiryntach o dł. 500m, egzotyczne zwierzęta i ptaki, „dziwne huśtawki”, wiszące mostki, ukryty statek Wikingów, 46 ukrytych podziemnych wejść, las wspinaczkowy, zaczarowany zamek z demonami i wejściem do podziemi i Muzeum na drzewie plemienia sprzed 1000 lat. Wyspa zwariowanych przygód, połączenie kultury i sztuki, niepowtarzalny klimat, kilka godzin dobrej zabawy.”- to już wiemy, że z tym opisem całkowicie się zgadzamy Dzień zaliczamy do udanych.

%d bloggers like this: