zspigp@vp.pl (75) 77-38-223 | (75) 77-38-227
REJONOWY KONKURS BIBLIJNY ZE ZNAJOMOŚCI STAREGO TESTAMENTU
21 maja 2018
0
OAuthException: (#10) To use 'Page Public Content Access', your use of this endpoint must be reviewed and approved by Facebook. To submit this 'Page Public Content Access' feature for review please read our documentation on reviewable features: https://developers.facebook.com/docs/apps/review.

16 maja w Szkole Podstawowej w Bogatynia odbyła się Rejonowa Olimpiada Biblijna. Wzięli w niej udział uczniowie z różnych szkół. Patronat nad Olimpiadą objął ks. Jan Żak – dziekan dekanatu Bogatynia. Uczniowie zmierzyli się w tym roku ze Starym Testamentem. Z naszej szkoły najlepszym gimnazjalistą okazał się Mateusz Hęś, który zajął I miejsce. W kategorii klas 4 – 6 szkoły podstawowej Karol Król zajął I miejsce, a tuż za podium ulokował się Tomasz Nietrzeba. Gratulujemy uczestnikom i życzymy dalszych sukcesów.

%d bloggers like this: