zspigp@vp.pl (75) 77-38-223 | (75) 77-38-227
Quiz Wiedzy o Bogatyni
13 czerwca 2017
0
OAuthException: (#10) To use 'Page Public Content Access', your use of this endpoint must be reviewed and approved by Facebook. To submit this 'Page Public Content Access' feature for review please read our documentation on reviewable features: https://developers.facebook.com/docs/apps/review.

W dniu 09 czerwca 2017 r. w Bogatyńskim Ośrodku Kultury odbył się kolejny już XXIV Międzyszkolny Konkurs Wiedzy o historii i teraźniejszości Bogatyni. Konkurs nie należy do łatwych, gdyż zgłębić trzeba wiele wiadomości zarówno historycznych jak i zauważyć wszystkie zmiany, które następują w naszym mieście. Naszą szkołę reprezentowało 6 uczniów. Konkurencja była bardzo duża. Miejsc na podium w kategorii pisemnej nie było, ale IV do VII miejsca też są dobre 🙂 . Natomiast w kategorii prezentacji multimedialnej
2 miejsce za prezentację multimedialną przyznano Karolowi Królowi . Zwycięzcy gratulujemy!

%d bloggers like this: