zspigp@vp.pl (75) 77-38-223 | (75) 77-38-227
Psu Na Budę
29 października 2017
0
OAuthException: (#10) To use 'Page Public Content Access', your use of this endpoint must be reviewed and approved by Facebook. To submit this 'Page Public Content Access' feature for review please read our documentation on reviewable features: https://developers.facebook.com/docs/apps/review.

W związku z akcją pod hasłem „Psu na Budę” na rzecz Schroniska dla Zwierząt Małych w Dłużynie Górnej, która potrwa do 30.11.2017 odwiedziła nas Pani, która jest przedstawicielem schroniska. Poopowiadała nam o podopiecznych pupilach, o pracy oraz mogliśmy zobaczyć ich zdjęcia i zadać wiele ciekawych i nurtujących nas pytań. Przywiozła ze sobą również pupila, który był bardzo przyjaznym pieskiem.
W dalszym ciągu zbieramy:
– karmę dla psów i kotów (suchą, „mokrą”, specjalistyczną, weterynaryjną, typu junior),
– koce, ręczniki, stara pościel (poszwy, poszewki), stare poduszki i kołdry ze sztucznym wypełnieniem(nie może być pierze), stare koszulki bawełniane i swetry- wszystkie te rzeczy muszą być czyste!!!
– legowiska oraz akcesoria dla zwierząt: smycze (minimum 2m.), szelki i obroże dla psów, zabawki (w szczególności dla kotów).
– środki czystości (płyny typu Domestos oraz do mycia podłóg), papier toaletowy, ręczniki papierowe, miski plastikowe i metalowe.
– ponadto różne gadżety, które są już niepotrzebne i zalegają w domach- zostaną przeznaczone do sprzedaży na aukcjach organizowanych przez pracowników schroniska i pozyskania dodatkowych funduszy.
Szkoła, która zbierze największą ilość karmy i akcesoriów i dostarczy do Schroniska dla Zwierząt Małych w Dłużynie Górnej do 3 grudnia 2017 roku włącznie zostanie uhonorowana tytułem „Zwierzoluba roku 2017”!
Zapraszamy wszystkich pracowników szkoły oraz dzieci do udziału w tym przedsięwzięciu!!!

%d bloggers like this: