zspporajow@gmail.com (75) 77-38-223 | (75) 77-38-227

„Poznaj Polskę” – przedsięwzięcie Ministra Edukacji i Nauki

Celem przedsięwzięcia „Poznaj Polskę” jest wsparcie nauczycieli oraz wzbogacenie i uatrakcyjnienie procesu dydaktycznego. Program to sposób na poznanie naszego dziedzictwa narodowego i kulturowego oraz popularyzację osiągnięć polskiej nauki.

Uczniowie klasy 1-3 Szkoły Podstawowej im. Jana III Sobieskiego w Porajowie wyjechali na jednodniową wycieczkę do Wałbrzycha, gdzie zwiedzili Muzeum Porcelany oraz Starą Kopalnię Centrum Nauki i Sztuki w Wałbrzychu.

Uczniowie klasy 8a i 8b Szkoły Podstawowej im. Jana III Sobieskiego w Porajowie wyjechali na dwudniową wycieczkę do Kotliny Kłodzkiej, gdzie zwiedzili ruiny zamku Bolków, twierdzę Srebrnogórską, Muzeum Papiernictwa w Dusznikach Zdrój, Kościół Pokoju w Świdnicy.

%d bloggers like this: