zspporajow@gmail.com (75) 77-38-223 | (75) 77-38-227
Aktualności
Powiatowy Festiwal Małych Form Artystycznych
13 kwietnia 2017
0

II MIEJSCE DLA NASZYCH UCZNIÓW w POWIATOWYM ETAPIE XIII POWIATOWEGO FESTIWALU MAŁYCH FORM ARTYSTYCZNYCH W JĘZYKU ANGIELSKIM


W dniu 5.04.2017r. w BOK-u w Bogatyni odbył się Powiatowy Etap XIII Festiwalu Małych Form Artystycznych w Języku Angielskim, w którym uczestniczyli uczniowie z całego powiatu zgorzeleckiego. Konkurs odbył się w kategoriach szkół podstawowych i gimnazjalnych i średnich. Z naszej szkoły uczniowie klasy IVa: Hania Oparka, Martyna Daniluk, Amelka Furmanek i Kuba Kurantowicz ZAJĘLI II MIEJSCE W POWIECIE. TO WIELKI SUKCES! SERDECZNE GRATULACJE! Uczennice ze starszych klas: Nikola Korniak, Marysia Modrzyńska, Julia Wiśniarz, Alicja Auguścik oraz Oliwia Pietrakowska nie zajęły miejsc, ale godnie reprezentowały naszą szkołę. Trzeba podkreślić, że łatwo nie było, gdyż konkurencja była ogromna i bardzo wyrównany poziom. Zatem jury miało baaardzo trudne zadanie… WSZYSTKIM UCZNIOM DZIĘKUJEMY I GRATULUJEMY!!!

XII Powiatowy Festiwal Małych Form Artystycznych

%d bloggers like this: