zspigp@vp.pl (75) 77-38-223 | (75) 77-38-227
Popołudnie gier planszowych
12 marca 2016
0
OAuthException: (#10) To use 'Page Public Content Access', your use of this endpoint must be reviewed and approved by Facebook. To submit this 'Page Public Content Access' feature for review please read our documentation on reviewable features: https://developers.facebook.com/docs/apps/review.

Dnia 11 stycznia wychowankowie pani Wenaty Stawickiej-Czerskiej, czyli klasa 3a wzięli udział w klasowym Popołudniu Gier Planszowych.


Była to świetna okazja do wspólnej zabawy, integracji, a przede wszystkim do pokazania jak świetną rozrywką mogą być planszówki oraz zachęcenie do sięgania po nie w przyszłości. Impreza oficjalnie rozpoczęła się o godzinie 16:00 przywitaniem wszystkich przybyłych uczestników imprezy. Oprócz uczniów przybyli również rodzice, którzy chętnie uczestniczyli w rozgrywkach razem ze swoimi pociechami.

Do dyspozycji uczniów było ponad 30 gier planszowych! M.in. można było zagrać w: „Monopoly Junior”, „Spadające Małpki”, „Państwo, miasto, rzeka”, „Piotrusia”, quizy pamięciowe oraz wiele, wiele innych. Około godziny 17:30 wychowawczyni wraz z panią Anną Spyra zorganizowały kalambury. Uczniowie mieli za zadanie odgadnąć pokazywane niemo hasła. Zagadnienia dotyczyły takich rzeczy jak powieści, baśnie, filmy, bajki, czy czynności życiowe. O godzinie 18:30 po uczniów przyszli rodzice i wszyscy w świetnych humorach opuścili szkołę.

Kolejna podobna inicjatywy zostały już zapowiedziana! Przewidywany termin to okolice kwietnia.

%d bloggers like this: