zspporajow@gmail.com (75) 77-38-223 | (75) 77-38-227
Popołudnie gier planszowych
12 marca 2016
0
OAuthException: (#200) Missing Permissions

Dnia 11 stycznia wychowankowie pani Wenaty Stawickiej-Czerskiej, czyli klasa 3a wzięli udział w klasowym Popołudniu Gier Planszowych.


Była to świetna okazja do wspólnej zabawy, integracji, a przede wszystkim do pokazania jak świetną rozrywką mogą być planszówki oraz zachęcenie do sięgania po nie w przyszłości. Impreza oficjalnie rozpoczęła się o godzinie 16:00 przywitaniem wszystkich przybyłych uczestników imprezy. Oprócz uczniów przybyli również rodzice, którzy chętnie uczestniczyli w rozgrywkach razem ze swoimi pociechami.

Do dyspozycji uczniów było ponad 30 gier planszowych! M.in. można było zagrać w: „Monopoly Junior”, „Spadające Małpki”, „Państwo, miasto, rzeka”, „Piotrusia”, quizy pamięciowe oraz wiele, wiele innych. Około godziny 17:30 wychowawczyni wraz z panią Anną Spyra zorganizowały kalambury. Uczniowie mieli za zadanie odgadnąć pokazywane niemo hasła. Zagadnienia dotyczyły takich rzeczy jak powieści, baśnie, filmy, bajki, czy czynności życiowe. O godzinie 18:30 po uczniów przyszli rodzice i wszyscy w świetnych humorach opuścili szkołę.

Kolejna podobna inicjatywy zostały już zapowiedziana! Przewidywany termin to okolice kwietnia.

%d bloggers like this: