zspigp@vp.pl (75) 77-38-223 | (75) 77-38-227
Pogadanka na temat podpalania traw
9 marca 2018
0
OAuthException: (#10) To use 'Page Public Content Access', your use of this endpoint must be reviewed and approved by Facebook. To submit this 'Page Public Content Access' feature for review please read our documentation on reviewable features: https://developers.facebook.com/docs/apps/review.

W dniu 7 marca dla klas 4-7 i II – III gimnazjum w szkole odbyła się pogadanka na temat podpalania traw. Na zaproszenie wicedyrektor Klaudii Skonki do szkoły przyjechali: komendant Straży Miejskiej w Bogatyni pan Mirosław Nowak i zastępca komendanta pan Tomasz Rogulski. Panowie przedstawili wszystkie zagrożenia i straty, jakie powoduje podpalanie łąk, jak również kary, które mogą grozić za taki czyn. Młodzież słuchała z uwagą i mamy nadzieję, że pogadanka przyczyni się do tego, że uczniowie naszej szkoły będą dbać o środowisko, a złe czyny nie będą odbywać się z ich udziałem. Panu Mirosławowi Nowakowi i panu Tomaszowi Rogulskiemu bardzo dziękujemy!

%d bloggers like this: