zspporajow@gmail.com (75) 77-38-223 | (75) 77-38-227
Pogadanka na temat podpalania traw
9 marca 2018
0
OAuthException: (#200) Missing Permissions

W dniu 7 marca dla klas 4-7 i II – III gimnazjum w szkole odbyła się pogadanka na temat podpalania traw. Na zaproszenie wicedyrektor Klaudii Skonki do szkoły przyjechali: komendant Straży Miejskiej w Bogatyni pan Mirosław Nowak i zastępca komendanta pan Tomasz Rogulski. Panowie przedstawili wszystkie zagrożenia i straty, jakie powoduje podpalanie łąk, jak również kary, które mogą grozić za taki czyn. Młodzież słuchała z uwagą i mamy nadzieję, że pogadanka przyczyni się do tego, że uczniowie naszej szkoły będą dbać o środowisko, a złe czyny nie będą odbywać się z ich udziałem. Panu Mirosławowi Nowakowi i panu Tomaszowi Rogulskiemu bardzo dziękujemy!

%d bloggers like this: