zspigp@vp.pl (75) 77-38-223 | (75) 77-38-227
Piesza wycieczka do ZOO w Zittau
5 czerwca 2017
0
OAuthException: (#10) To use 'Page Public Content Access', your use of this endpoint must be reviewed and approved by Facebook. To submit this 'Page Public Content Access' feature for review please read our documentation on reviewable features: https://developers.facebook.com/docs/apps/review.

Dnia 05.06.2016r odbyła się wycieczka piesza do ZOO w Zittau.
W spacerze wzięli udział uczniowie szkoły podstawowej. Jak co roku wyjście do Zoo było dużą atrakcją dla dzieci, które dzięki wspólnemu przebywaniu lepiej się poznawały i integrowały. Wyjście do ZOO stworzyło im także możliwość poszerzenia wiadomości na temat zwierząt i ich sposobie życia w różnych miejscach. Również place zabaw cieszyły się ogromnym zainteresowaniem.
Spacer przy pięknej pogodzie, w miłej atmosferze sprawił że czas szybko zleciał. Wszyscy mimo że zmęczeni z uśmiechami na buzi wrócili do domu.

%d bloggers like this: