zspporajow@gmail.com (75) 77-38-223 | (75) 77-38-227
Pasowanie pierwszoklasistów – 23.10.2015
26 października 2015
0

Uroczyście ślubujemy…

 

23 października odbyło się pasowanie klas pierwszych.  Zanim jednak nasi najmłodsi uczniowie zostali oficjalnie przyjęci w szeregi społeczności szkolnej, zaprosili wszystkich zgromadzonych na występ, który specjalnie przygotowali na tą wyjątkową okazję. Podczas uroczystości maluchy zaprezentowały to, czego zdążyły się nauczyć od początku roku szkolnego – recytowały wiersze, śpiewały piosenki i tańczyły.

Po występach artystycznych przyszła kolej na przemówienia zaproszonych gości, którzy życzyli pierwszakom samych sukcesów na ścieżkach szkolnych zmagań. Nasi milusińscy otrzymali również prezenty od Pana Burmistrza i od Rad Sołeckich. Słodką niespodziankę dla naszych pierwszoklasistów przygotowali również uczniowie z klas szóstych.  

Po programie artystycznym i przemówieniach zaproszonych gości, Pani Dyrektor uroczyście pasowała uczniów, którzy ślubowali ,,dbać o dobre imię swojej klasy i szkoły”.

Na zakończenie uroczystości pełnoprawni już uczniowie, zrobili sobie pamiątkowe zdjęcia.

 

Pasowanie pierwszoklasistów - 23.10.2015

  • Tort przygotowany z okazji pasowania pierwszoklasistów dla klasy Ia!

 

 

%d bloggers like this: