zspigp@vp.pl (75) 77-38-223 | (75) 77-38-227
Ognisko klasy I
17 maja 2018
0
OAuthException: (#10) To use 'Page Public Content Access', your use of this endpoint must be reviewed and approved by Facebook. To submit this 'Page Public Content Access' feature for review please read our documentation on reviewable features: https://developers.facebook.com/docs/apps/review.

12 maja uczniowie klasy I razem z panią Wenatą oraz panią Magdą, rodzicami (z inicjatywy rodziców) spotkali sie na boisku w Porajowie na ognisku klasowym. Pogoda dopisywała. O 12.00 wszyscy stawili się na boisku szkolnym zaopatrzeni w kiełbaski. Były również ziemniaki oraz inne pyszności przygotowane przez rodziców. Oprócz pieczenia kiełbasek odbyły się wspólne zabawy i gry. Rodzice zapewnili i dostarczyli dużo atrakcji. Zajęcia spędzone na powietrzu pozwoliły dzieciom zaobserwować przyrodę, a także przypomniały o przestrzeganiu zasad bezpiecznej zabawy. Pierwszakom towarzyszyła radość i swoboda. SERDECZNIE DZIĘKUJEMY ZA WSPÓLNIE SPĘDZONY CZAS I WSPANIAŁĄ ZABAWĘ!!!

%d bloggers like this: