zspporajow@gmail.com (75) 77-38-223 | (75) 77-38-227
Ognisko klasy I
17 maja 2018
0
OAuthException: (#200) Missing Permissions

12 maja uczniowie klasy I razem z panią Wenatą oraz panią Magdą, rodzicami (z inicjatywy rodziców) spotkali sie na boisku w Porajowie na ognisku klasowym. Pogoda dopisywała. O 12.00 wszyscy stawili się na boisku szkolnym zaopatrzeni w kiełbaski. Były również ziemniaki oraz inne pyszności przygotowane przez rodziców. Oprócz pieczenia kiełbasek odbyły się wspólne zabawy i gry. Rodzice zapewnili i dostarczyli dużo atrakcji. Zajęcia spędzone na powietrzu pozwoliły dzieciom zaobserwować przyrodę, a także przypomniały o przestrzeganiu zasad bezpiecznej zabawy. Pierwszakom towarzyszyła radość i swoboda. SERDECZNIE DZIĘKUJEMY ZA WSPÓLNIE SPĘDZONY CZAS I WSPANIAŁĄ ZABAWĘ!!!

%d bloggers like this: