zspporajow@gmail.com (75) 77-38-223 | (75) 77-38-227
Oddaj zużyty telefon komórkowy
19 września 2016
0

KONKURS – ODDAJ ZUŻYTY TELEFON KOMÓRKOWY


SZANOWNI NAUCZYCIELE, DRODZY UCZNIOWIE ORAZ RODZICE

W nawiązaniu do międzynarodowej akcji ekologicznej: „Clean Up the World – Sprzątanie Świata 2016” zapraszamy ponownie do aktywnego uczestnictwa w VII edycji ogólnopolskiej akcji ekologicznej, pod hasłem:

ODDAJ ZUŻYTY TELEFON KOMÓRKOWY – ATRAKCYJNE NAGRODY CZEKAJĄ.

stare-telefony

Przypominamy, że zużyte, uszkodzone telefony komórkowe zawierają metale ciężkie takie jak np. ołów oraz kadm i są znacznym zagrożeniem dla naszego środowiska naturalnego, szczególnie wody i gleby.

SZCZEGÓŁY  POSTEPOWANIA  W  BIEŻĄCEJ  EDYCJI  KONKURSU

Do 18 listopada 2016 r. np. samorząd uczniowski przeprowadzi wśród uczniów zbiórkę zużytych, starych telefonów komórkowych bez baterii. Stan techniczny telefonów nie ma żadnego znaczenia. Telefon nie musi być sprawny i może być uszkodzony.

%d bloggers like this: