zspporajow@gmail.com (75) 77-38-223 | (75) 77-38-227
Obchody uroczystości – 14.10.2015
16 października 2015
0

„Zacną rzeczą jest uczyć się,
lecz jeszcze zacniejszą – nauczać

Pod takim hasłem przebiegały uroczystości Święta Edukacji Narodowej w naszej szkole. W uroczystościach udział wzięli przedstawiciele rady rodziców, emerytowani pracownicy szkoły, nauczyciele oraz pracownicy administracji i obsługi.

Uczniowie przyznali swoim nauczycielom tytuły w różnych dziedzinach. Tak więc nagrodę za najpiękniejszą fryzurę otrzymała pani dyrektor Grażyna Jarosz, purystką roku została pani Elżbieta Maryniewska, a nagrodę dla poligloty roku wręczono pani Jadwidze Koniecznej. Za najpiękniejszy uśmiech nagrodzono panią Agnieszkę Szurę – Czerniawską oraz pana Piotra Lewińskiego, promieniem słońca rozweselającym każdy gorszy moment zostali –  pani Jolanta Kapica i pan Piotr Sawicki, natomiast tytuł MISS i MISTERA roku otrzymali Pani Edyta Gałuszka i pan Jerzy Kacperski. Uczniowie serdecznie podziękowali pani Danucie Mikulskiej za trud wkładany w naukę, a wszystkim pozostałym nauczycielom wręczyli tytuły indywidualne.

Na zakończenie Estera Uba, Oliwia Pietrakowska i Nikola Stochmal zaśpiewały piosenkę zadedykowaną wszystkim pracownikom szkoły,
a uczniowie wręczyli kwiaty swoim nauczycielom i wychowawcom. Całą akademię prowadziły uczennice z klasy trzeciej gimnazjum: Aleksandra Gierczak i Magdalena Kwiecińska.

Po zakończonym apelu, klasy 1-5 SP rozeszły się na spotkania z wychowawcami, a następnie rozpoczęła się druga część obchodów. Pierwsza klasa gimnazjum została w sposób symboliczny przyjęta do bram gimnazjum. Najstarsi uczniowie w szkole przygotowali zabawne konkurencje dla swoich kolegów. Musieli zmierzyć się m.in.: w quizie wiedzy na temat uczniów i nauczycieli szkoły, w różnych pokazach artystycznych oraz tanecznych, czy w czytaniu wiersza w języku rosyjskim. Zabawa była przednia! Za każdą konkurencję uczniowie dostawali karton mleka.

14.10.2015 - Dzień Edukacji Narodowej i Pasowanie Gimnazjalistów

 • Szkolna legenda - p. Danuta Mikulska

 • Miss i Mister szkoły - p. Edyta Gałuszka i p. Jerzy Kacperski

 • Miss i Mister szkoły - p. Edyta Gałuszka i p. Jerzy Kacperski

 • Miss i Mister szkoły - p. Edyta Gałuszka i p. Jerzy Kacperski

 • Szkolna legenda - p. Danuta Mikulska

 • Najpiękniejszy damski uśmiech

 • Miss i Mister szkoły - p. Edyta Gałuszka i p. Jerzy Kacperski

 • Purystka roku - p. Elżbieta Maryniewska

 • Purystka roku - p. Elżbieta Maryniewska

 • Poliglotka roku - p. Jadwiga Konieczna

 • Najpiękniejszy męski uśmiech - p. Piotr Lewiński

%d bloggers like this: