zspporajow@gmail.com (75) 77-38-223 | (75) 77-38-227
Noc mikołajkowa
3 stycznia 2017
0

Noc mikołajkowa


Noc z 9 na 10 grudnia 2016 r. uczniowie klas drugich spędzili w nietypowy sposób.  Zaopatrzeni w śpiwory, poduszki zjawili się w szkole o godzinie 19 i od razu przystąpili do przygotowania klasy do zabawy i nocowania. Na początku zadbaliśmy  o „zapełnienie” naszych brzuchów- rodzice przygotowali nam wspaniałą kolację oraz mały słodki poczęstunek. Zadbaliśmy również o przygotowanie świątecznego nastroju. Aby poczuć klimat zbliżających się świąt Bożego Narodzenia, ozdobiliśmy świąteczne, mikołajkowe skarpetki na prezenty. Następnie wspólnie przeszliśmy do mikołajkowych konkurencji sportowych przygotowanych przez uczniów SU. Najbardziej wyczekiwanym momentem było nocne szukanie z latarkami ukrytych na szkolnych korytarzach Mikołajów. Przed snem wspólnie obejrzeliśmy film świąteczny. Kiedy już wszyscy zmęczyli się na tyle, by odpocząć w swoich śpiworach, szczęśliwi unnęli. W nocy odwiedził nas niecodzienny gość – św. Mikołaj. Ku zdziwieniu dzieci rankiem, po przebudzeniu, w klasie znalazł się dla każdego drobny upominek.

Serdecznie dziękujemy uczniom z SU, pani Edycie Gałuszce i paniom Małgorzacie, Magdalenie i Katarzynie 🙂

Noc mikołajkowa

%d bloggers like this: